Stipendiranje učenika obrtničkih zanimanja – obavijest o raspisivanju natječaja

Jednokratna naknada za rođenje djeteta za 2022. godinu
7. prosinca 2022.

Stipendiranje učenika obrtničkih zanimanja – obavijest o raspisivanju natječaja

Obrtnička komora Međimurske županije dvadesetu godinu za redom nastavlja s projektom stipendiranja učenika za deficitarna obrtnička zvanja. Projekt već tradicionalno financijski podupiru Međimurska županija i Grad Čakovec koji zajedno s Gradom Prelogom, Gradom Mursko Središće, a prošle se školske godine projektu priključilo i sedamnaest općina koje su osigurale sredstva za dodjelu stipendija određenom broju učenika koji su se javili na natječaj s prebivalištem na njihovom području.

Sve učenice i svi učenici s prebivalištem u Međimurskoj županiji koji se žele natjecati za stipendiju moraju ispunjavati sve uvjete i dostaviti svu dokumentaciju koja se traži prema natječaju koji objavljujemo, zajedno s obrascima za natječaj.

Prijavnice s kompletnom dokumentacijom treba dostaviti u Obrtničku komoru Međimurja, 40000 Čakovec, I.G.Kovačića 4, najkasnije do 21.prosinca 2022. godine.