Stipendiranje učenika obrtničkih zanimanja – obavijest o raspisivanju natječaja

Učenici OŠ Sveti Martin na Muri izradili božićno novogodišnje čestitke Općini
7. prosinca 2022.
Jednokratna naknada za rođenje djeteta za 2022. godinu
7. prosinca 2022.
Prikaži sve novosti

Stipendiranje učenika obrtničkih zanimanja – obavijest o raspisivanju natječaja

Obrtnička komora Međimurske županije dvadesetu godinu za redom nastavlja s projektom stipendiranja učenika za deficitarna obrtnička zvanja. Projekt već tradicionalno financijski podupiru Međimurska županija i Grad Čakovec koji zajedno s Gradom Prelogom, Gradom Mursko Središće, a prošle se školske godine projektu priključilo i sedamnaest općina koje su osigurale sredstva za dodjelu stipendija određenom broju učenika koji su se javili na natječaj s prebivalištem na njihovom području.

Sve učenice i svi učenici s prebivalištem u Međimurskoj županiji koji se žele natjecati za stipendiju moraju ispunjavati sve uvjete i dostaviti svu dokumentaciju koja se traži prema natječaju koji objavljujemo, zajedno s obrascima za natječaj.

Prijavnice s kompletnom dokumentacijom treba dostaviti u Obrtničku komoru Međimurja, 40000 Čakovec, I.G.Kovačića 4, najkasnije do 21.prosinca 2022. godine.


Isplate iz proračuna
Skip to content