Suncokret ruralnog turizma Hrvatske

OBAVIJEST – jednokratna naknada za rođenje djeteta 2018.
30. studenoga 2018.
[NATJEČAJ] za dodjelu redovnih stipendija studentima za 2019. godinu
21. prosinca 2018.
Prikaži sve novosti

Suncokret ruralnog turizma Hrvatske

Hrvatska udruga za turizam i ruralni razvoj „Klub članova Selo“ iz Zagreba dodijelila je Općini Sveti Martin na Muri i TZ Općine Sveti Martin na Muri Suncokret ruralnog turizma kao godišnju državnu povelju sa brončanim znakom u kategoriji „Ruralno-turistički projekti“ za projekt Etnografske zbirke „Jen den v življenju mlinara Franca Žalara“. Ovo prestižno priznanje dodjeljuje se šestu godinu zaredom, a ove godine prijavilo se rekordnih 150 programa i projekata iz cijele Republike Hrvatske. Ovo priznanje lijep je podstreg i motivacija za daljnji razvoj ruralnog turizma i turističke ponude. U ime Općine Sveti Martin na Muri te TZ Općine Sveti Martin na Muri priznanje je od predsjednice Udruge Dijane Katice primio načelnik Općine Crnčec Dražen u pratnji djelatnice turističkog ureda Izabele Marčec.

Isplate iz proračuna
Skip to content