Svečani prijem za Chriztel i Vanessu

29.12.2023.

Načelnik Općine Sveti Martin na Muri, Martin Srša i Međimurski Župan, Matija Posavec upriličili su u općinskoj vijećnici svečani prijem za pobjednicu Super talenta Chriztel Renae Aceveda i polufinalisticu Super Stara Vanessu Kralj. I načelnik i župan čestitali su na izvanrednom uspjehu u natjecanju, zahvalili na izuzetnoj promociji općine i županije te im zaželjeli puno uspjeha u budućnosti nudeći svu potrebnu pomoć i podršku.

 

Uz načelnika i župana svečanom prijemu prisustva ali su i predsjednik Općinskog vijeća, Ivica Kutnjak, ravnateljica OŠ Sveti Martin na Muri Petra Novinščak sa nastavnicama, direktor TZ Međimurske županije Rudi Grula te zamjenik predsjednika Županijske skupštine Ivica Baksa sa suradnicima. Svi nazočni čestitali su Chriztel i Vanessi na ostvarenim rezultatima i zaželjeli puno uspjeha u budućnosti.