Sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa

11.04.2022.

U župnoj dvorani na Cvjetnu nedjelju održana je sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa. Na misi se okupio lijep broj vjernika, a svetu misu je predvodio župnik velečasni Mladen Gorupić. Svetoj misi prisustvovao je i načelnik Općine Sveti Martin na Muri Martin Srša.

Nakon svete mise članice župnog CARITASA za sve nazočne priredile su mali domjenak. Svi prisutni bili su oduševljeni što su se nakon dvije godine ponovno mogli okupiti i tako barem malo popričati i zajedno se proveseliti. Prigodnim pjesmama svetu misu je uveličao i župni zbor. Povodom Uskrsa čestitku su svim nazočnima izrekli predsjednica župnog Caritasa Dragica Kirec, općinski načelnik Martin Srša te župnik Mladen Gorupić.