Sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa

Sanacija za nastale štete izvođenjem radova na aglomeraciji
8. travnja 2022.
BIMEP 2022.
11. travnja 2022.
Prikaži sve novosti

Sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa

U župnoj dvorani na Cvjetnu nedjelju održana je sveta misa za starije i nemoćne osobe Župe svetog Martina biskupa. Na misi se okupio lijep broj vjernika, a svetu misu je predvodio župnik velečasni Mladen Gorupić. Svetoj misi prisustvovao je i načelnik Općine Sveti Martin na Muri Martin Srša.

Nakon svete mise članice župnog CARITASA za sve nazočne priredile su mali domjenak. Svi prisutni bili su oduševljeni što su se nakon dvije godine ponovno mogli okupiti i tako barem malo popričati i zajedno se proveseliti. Prigodnim pjesmama svetu misu je uveličao i župni zbor. Povodom Uskrsa čestitku su svim nazočnima izrekli predsjednica župnog Caritasa Dragica Kirec, općinski načelnik Martin Srša te župnik Mladen Gorupić.

Isplate iz proračuna
Skip to content