Sveti Martin na Muri postao nacionalni pobjednik za Europsku destinaciju izvrsnosti za 2019.godinu

PREMIJERA DOKUMENTARNOG FILMA „ŽUPA SVETI MARTIN NA MURI DANAS“
11. studenoga 2019.
Javni poziv za sufinanciranje korištenja OIE u turizmu – za iznajmljivače i OPG-ove
20. studenoga 2019.
Prikaži sve novosti

Sveti Martin na Muri postao nacionalni pobjednik za Europsku destinaciju izvrsnosti za 2019.godinu

Sveti Martin na Muri postao nacionalni pobjednik za Europsku destinaciju izvrsnosti za 2019.godinu, čime smo postali jedina destinacija u Hrvatskoj, a jedna od vrlo rijetkih u Europi koja se može pohvaliti da ih na svom području baštini čak TRI. Rezultat je to truda, rada i entuzijazma svih koji djeluju u životu našeg kraja, te pridonose njegovom razvoju. Posebno je važno naglasiti da je ovaj rezultat postignut sinergijom suradnje kako lokalnog stanovništva, tako i iznimnog doprinosa Turističke zajednice Međimurske županije i Termi Sveti Martin.

Isplate iz proračuna
Skip to content