Sveti Martin na Muri: Prijavite se za poticaje za uređenje nekretnine!

TESTIRANJE KANDIDATA – UPUTE I OBAVIJESTI KANDIDATIMA ZA PRIJAM U SLUŽBU GROBARA (POGREBNIKA)
21. listopada 2022.
Izgradnjom rotora centar Svetog Martina na Muri dobio novu vizuru
24. listopada 2022.

Sveti Martin na Muri: Prijavite se za poticaje za uređenje nekretnine!

Sa 7. sjednice Općinskog vijeća Općine Sveti Martin na Muri održanoj 22. veljače 2022. ;

Vijećnici su jednoglasno donijeli, između ostalih, odluku o poticanju uređenja nekretnina na području Općine Sveti Martin na Muri.

Po prvi put Općina Sveti Martin na Muri će vlasnicima nekretnina na području općine na kojoj je izgrađen stambeni objekt nepogodan za stanovanje kojeg namjeravaju obnoviti i rekonstruirati za stanovanje dodijeliti poticaj u iznosu od 15.000 kuna.

Vlasnicima nekretnina na kojoj se nalazi stambeni objekt u ruševnom stanju kojeg namjeravaju ukloniti dodijelit će poticaj u iznosu od 10.000 kuna.

U proračunu općine za tu je svrhu predloženo 100.000 tisuća kuna. Prema potrebi i mogućnostima općine taj će se iznos u dogledno vrijeme povećati.