Sveti Martin na Muri: Prijavite se za poticaje za uređenje nekretnine!

Obilježavanje Dana europskog broja 112
8. veljače 2022.
Izvještaj načelnika o aktivnostima do 22.02.2022.
25. veljače 2022.

Sveti Martin na Muri: Prijavite se za poticaje za uređenje nekretnine!

Jučer, 22. veljače 2022. , održana je 7. sjednica Općinskog vijeća Općine Sveti Martin na Muri.

Vijećnici su jednoglasno donijeli, između ostalih, odluku o poticanju uređenja nekretnina na području Općine Sveti Martin na Muri.

Po prvi put Općina Sveti Martin na Muri će vlasnicima nekretnina na području općine na kojoj je izgrađen stambeni objekt nepogodan za stanovanje kojeg namjeravaju obnoviti i rekonstruirati za stanovanje dodijeliti poticaj u iznosu od 15 tisuća kuna.

Vlasnicima nekretnina na kojoj se nalazi stambeni objekt u ruševnom stanju kojeg namjeravaju ukloniti dodijelit će poticaj u iznosu od 10 tisuća kuna.

U proračunu općine za tu je svrhu predloženo 100 tisuća kuna. Prema potrebi i mogućnostima općine taj će se iznos u dogledno vrijeme povećati.

Izvor: Mnovine.hr / Sanja Heric