Sveti Martin na Muri: Prvomajski grah najbolji je grah!

O G L A S o biračkim mjestima koja su određena za provođenje izbora za članove vijeća i predstavnike nacionalnih manjina
25. travnja 2019.
Svetomartinske mažoretkinje sudjelovat će na 23. državnom prvenstvu u mažoret plesu koje će se ove godine održati u susjednom gradu Murskom Središću
1. svibnja 2019.
Prikaži sve novosti

Sveti Martin na Muri: Prvomajski grah najbolji je grah!

U Svetom Martinu na Muri tradicija je važna i svi rado sudjeluju u njezinu održavanju. Sastavni joj je dio i proslava Prvog maja uz odličan besplatni grah čiji se miris toga dana širi ulicama cijele općine.

Turistička zajednica Sveti Martin na Muri, Općina Sveti Martin i Udruga branitelja i ove godine 1. svibnja pripremaju druženje uz tradicionalno prvomajsko jelo – grah. Dođite u 11 sati k Domu branitelja u Svetom Martinu na Muri, ponesite dobru volju i uživajte u druženju uz prvomajske delicije i u dobrom društvu.

Praznik rada iskoristite za opuštenost na svetomartinski način, pa prije ili nakon proslave prošetajte uz Muru i Mlinarsku hižu ili nekim drugim zelenim putovima najsjevernije hrvatske općine. Vidimo se!

Isplate iz proračuna
Skip to content