Svetom Martinu, Podturnu i Murskom Središću stigli novci za održavanje skela

Zajmovi i jamstva za osiguranje likvidnosti uslijed porasta troškova
20. rujna 2022.
ZAKLJUČAK – o financiranju školske prehrane učenicima Osnovne škole Sveti Martin na Muri
27. rujna 2022.
Prikaži sve novosti

Svetom Martinu, Podturnu i Murskom Središću stigli novci za održavanje skela

U Skelarskoj kući u Svetom Martinu na Muri danas je održano svečano potpisivanje ugovora o sufinanciranju troškova vezanih uz plovila za prijevoz putnika i roba na unutarnjim vodama za JLRS.

Na potpisivanju je prisustvovala i Duška Kunštek, ravnateljica Uprave unutarnje plovidbe pri Ministarstvu mora, prometa i infrastrukture, sa svojim suradnicima te između ostalih gradonačelnik Murskog Središća Dražen Srpak, načelnik Podturna Perica Hajdarović te domaćin načelnik Svetog Martina na Muri Martin Srša.

Na temelju dokumentacije Općini Sveti Martin na Muri dodijeljeno  je 150.000 kuna za skelu Sveti Martin na Muri, Gradu Mursko Središće 100.000 kuna za skele Mursko Središće- Fusek i Križovec te Općini Podturen 58.472 kuna skelu Podturen.


Tekst i foto: Sanja Heric, mnovine.hr

Isplate iz proračuna
Skip to content