Svetomartinske mažoretkinje izborile Europsko prvenstvo te briljirale na državnom prvenstvu u mažoret plesu

Općina Sveti Martin na Muri osigurala besplatne bilježnice za svu djecu predškolske i školske dobi
6. rujna 2021.
PRVI DIGITALNI POPIS STANOVNIŠTVA U RH: PUTEM SUSTAVA E-GRAĐANI BIT ĆE OMOGUĆENO SAMOPOPISIVANJE!
13. rujna 2021.
Prikaži sve novosti

Svetomartinske mažoretkinje izborile Europsko prvenstvo te briljirale na državnom prvenstvu u mažoret plesu

Svetomartinske mažoretkinje su i ove godine sudjelovale na 24. Državnom prvenstvu u mažoret plesu, Kaštela 2021. Natjecanju je sudjelovalo preko 600 natjecatelja iz 18 gradova i općina cijele Hrvatske. Svetomartinske mažoretkinje osvojile su 3 zlatne medalje, 1 srebro, 1 bronca.

Na Europsko prvenstvo plasirala se seniorska skupina i cure u duetu Riana i Ema.

Sve ovo ne bi bilo izvedivo bez trenerice Stanke Kutnjak, te ogromne potpore roditelja kao i pomoć općine Sveti Martin na Muri i načelnika Martina Srše, koji je curama uputio čestitke i najavio svečani prijem.


Isplate iz proračuna
Skip to content