Svetomartinske mažoretkinje na primanju kod načelnika Općine

JAVNI NATJEČAJ za povjeravanje komunalnih poslova komunalne djelatnosti održavanja groblja i objekata na groblju
17. kolovoza 2018.
Ekipa TZ-a sudjelovala na Bogračfestu 2018. u Lendavi
28. kolovoza 2018.
Prikaži sve novosti

Svetomartinske mažoretkinje na primanju kod načelnika Općine

Svetomartinske mažoretkinje, članice Hrvatske kulturno umjetničke udruge „Sveti Martin“, temeljem svojih rezultata koje su ove godine postignule kako na državnom natjecanju u Solinu tako i međunarodnom natjecanju u Samoboru , a nadasve svojim promoviranjem Općine te pokazivanjem iznimnog entuzijazma i truda, bile su primljene i ugošćene od strane općinskog načelnika Dražena Crnčeca.

U svom pozdravnom obraćanju mažoretkinjama načelnik je napomenuo da su mažoretkinje vrlo bitan i nezaobilazan promotor i kotačić Općine, te kao takve itekako zaslužuju i daljnju potporu uz želju da i nadalje postižu zapažene rezultate, a nadasve čuvaju zajedništvo i prijateljstva koja su se stvorila jer su ona pokretač i jedna od najvažnijih spona u ostvarivanju bilo kojeg zacrtanog cilja.

Svečanom primanju prisustvovala je te prigodnim poklonom nagrađena i trenerica Stanka Kutnjak. Druženje se nastavilo fotografiranjem u centru Svetog Martina na Muri pri čemu se zahvaljujemo Nevenu Kutnjaku na pomoći.

Mažoretkinje su također zahvalile nazočnima na potpori.

 

Isplate iz proračuna
Skip to content