Svetomartinske mažoretkinje na primanju kod načelnika Općine

21.08.2018.

Svetomartinske mažoretkinje, članice Hrvatske kulturno umjetničke udruge „Sveti Martin“, temeljem svojih rezultata koje su ove godine postignule kako na državnom natjecanju u Solinu tako i međunarodnom natjecanju u Samoboru , a nadasve svojim promoviranjem Općine te pokazivanjem iznimnog entuzijazma i truda, bile su primljene i ugošćene od strane općinskog načelnika Dražena Crnčeca.

U svom pozdravnom obraćanju mažoretkinjama načelnik je napomenuo da su mažoretkinje vrlo bitan i nezaobilazan promotor i kotačić Općine, te kao takve itekako zaslužuju i daljnju potporu uz želju da i nadalje postižu zapažene rezultate, a nadasve čuvaju zajedništvo i prijateljstva koja su se stvorila jer su ona pokretač i jedna od najvažnijih spona u ostvarivanju bilo kojeg zacrtanog cilja.

Svečanom primanju prisustvovala je te prigodnim poklonom nagrađena i trenerica Stanka Kutnjak. Druženje se nastavilo fotografiranjem u centru Svetog Martina na Muri pri čemu se zahvaljujemo Nevenu Kutnjaku na pomoći.

Mažoretkinje su također zahvalile nazočnima na potpori.