SVETOMARTINSKE MAŽORETKINJE ODRŽALE 10. SMOTRU MAŽORETKINJA „MI SMO DJECA SREĆE“

Nova usluga vađenja krvi
18. rujna 2018.
SRD “Čikov” Sv.Martin na Muri prvak 1.lige županije Međimurske u lovu ribe udicom na plovak
26. rujna 2018.
Prikaži sve novosti

SVETOMARTINSKE MAŽORETKINJE ODRŽALE 10. SMOTRU MAŽORETKINJA „MI SMO DJECA SREĆE“

DCIM100MEDIADJI_0014.JPG

Hrvatska kulturno umjetnička udruga «Sv. Martin» u suorganizaciji s općinom Sveti Martin na Muri, Termama Sveti Martin po JUBILARNI, DESETI put je organizirala SMOTRU MAŽORETKINJA pod nazivom „Mi smo djeca sreće“ u nedjelju, 23. rujna 2018. godine. Nakon uvodnih riječi Dražena Crnčeca u ime Organizacijskog odbora te u ime Općine Sveti Martin na Muri, započeo je program u kojem je više od dvjestošezdeset mažoretkinja iz Murskog Središća, Nedelišća, Čakovca, Domašinca, Goričana, Selnice, Kotoribe, Svete Nedelje te naravno domaćih Svetomartinskih mažoretkinja (trenerice Stanka Kutnjak i Ana Oletić) prikazalo svoje koreografije i ples. Na kraju je uslijedila zahvala svim sudionicima, podjela priznanja i zahvalnica donatorima, a posebice se zahvaljujemo roditeljima na pomoći. S obzirom na odaziv publike, ovakova vrsta smotre više je nego dobrodošla i u narednom razdoblju.


U ime Organizacijskog odbora desete smotre mažoretkinja – „Mi smo djeca sreće“:
Stanka Kutnjak
Dražen Crnčec


Photo : Neven Kutnjak (drone photo), Mario Jakšić


Galerija fotografija Smotra Mažoretkinja 2018.

Isplate iz proračuna
Skip to content