Svetomartinske Mažoretkinje osvojile četiri medalje u Solinu

OPĆINA SVETI MARTIN kupnja 5 posto udjela tvrtke Murs Ekom
2. svibnja 2018.
Raspisan 1. LAG natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“
3. svibnja 2018.
Prikaži sve novosti

Svetomartinske Mažoretkinje osvojile četiri medalje u Solinu

Svetomartinske mažoretkinje ostvarile su izniman rezultat na državnom natjecanju u Solinu. Prvo mjesto u marshing grupi – juniori, drugo mjesto u kategoriji pompona – mlađi i jedinstvena te drugo mjesto u kategoriji zastave – jedinstvena.

Potrebna nam je nova vitrina za nove pehare. Iskrene čestitke svim curama, trenerici Stanki Kutnjak uz zahvalu svim roditeljima kako u pratnji, tako i onima koji su napeto očekivali rezultate kod kuće.

 

Lijepo je danas bilo biti iz Svetog Martina na Muri u Solinu – napisao je na Facebooku općinski načelnik gosp.Dražen Crnčec.

Isplate iz proračuna
Skip to content