Svim građanima Republike Hrvatske čestitam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

04.08.2022.

Svim stanovnicima Općine Sveti Martin na Muri, dragim hrvatskim braniteljima, turistima i svim građanima Republike Hrvatske čestitam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

 

S ponosom se prisjećamo 5.kolovoza 1995. godine i odajemo počast i zahvalnost svim hrvatskim braniteljima, koji su nesebično svoje živote ugradili u temelje samostalne i suverene Republike Hrvatske i koji su svima nama svijetli primjer i nadahnuće u svakodnevnom životu kako se voli Domovina.

 

Nikad ne smijemo zaboraviti njihovu žrtvu i neka ona bude podsjetnik svim budućim naraštajima kako nam slobodna i neovisna Hrvatska nije poklonjena, već izborena krvlju, mnogim prerano ugaslim životima i nesagledivim posljedicama rata koje se osjećaju i danas.

 

Neka vječno živi jedna i jedina nam domovina Hrvatska!

 

Općinski načelnik

Martin Srša