Tradicionalna biciklijada „Peciklinom protiv zaborava“

Sveta misa zahvalnica povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana branitelja
5. kolovoza 2022.
MURS-EKOM: Svi naši korisnici koji nisu dobili kompost po 5 kuna moći će ga dobiti od 1. rujna
11. kolovoza 2022.
Prikaži sve novosti

Tradicionalna biciklijada „Peciklinom protiv zaborava“

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja u Svetom Martinu na Muri u ogranizaciji UHVDR-a Sveti Martin na Muri održana tradicionalna biciklijada „Peciklinom protiv zaborava“

U petak 05.08. u 13 sati održana je tradicionalna obiteljska biciklijada „Peciklinom protiv zaborava“ u čast poginulim braniteljima sa startom u centru Svetog Martina na Muri i ciljem kod Doma branitelja koji su za sve sudionike pripremili bogate nagrade i obilnu okrijepu.

Na samome cilju kod Doma branitelja UHVDR ogranka Sveti Martin na Muri svim sudionicima i prisutnima obratili su se sa nekoliko riječi predsjednik udruge, Josip Novinščak i načelnik općine Sveti Martin na Muri, Martin Srša koji su svim stanovnicima Općine Sveti Martin na Muri, dragim hrvatskim braniteljima, turistima i svim građanima Republike Hrvatske čestitali Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja, a sudionicima ove tradicionalne biciklijade zahvalili na sudjelovanju i angažmanu.

 

U nastavku pogledajte fotogaleriju sa biciklijade.

 

Isplate iz proračuna
Skip to content