[TRANSPARENTNA OPĆINA] općina Sveti Martin na Muri među prvima implementirala transparentnost isplate iz proračuna

Općina Sveti Martin na Muri ima 20 novih stipendista
12. ožujka 2022.
I stoji na uglu stari nam zdenec koji je davao vodu života
16. ožujka 2022.

Počevši od ožujka 2022. godine možete pregledavati sve isplate iz općinskog proračuna Općine Sveti Martin na Muri putem aplikacije za transparentnost proračuna.

Za transparentnost općine već godinama dobivamo najvišu ocjenu od Instituta za javne financije (IJF) koji iz godine u godinu analizira proračunsku transparentnost županija, gradova i općina, a sada to podižemo na još višu razinu među prvim općinama u Hrvatskoj.

Godinama se trudimo biti u samom vrhu po transparentnosti rada, a sada smo uveli pregled svih naših isplata putem web aplikacije transparentnosti proračuna.

Vjerujem da će građanima ovo biti vrijedan i koristan alat kako bi se još više uvjerili u transparentan rad naše općine, rekao je načelnik Martin Srša.