Trg Svetog Martina poprimio blagdanski duh

04.12.2023.

Uzbuđenje Božića preplavilo je trg Svetog Martina na Muri! S ponosom objavljujemo da smo ove godine poprimili blagdanski duh te našem predivnom mjestu dodali čaroliju božićnih ukrasa.

Malen trg našeg kraja sada zrači toplinom i svjetlošću, stvarajući nezaboravan božićni ugođaj za sve naše mještane.

Pridružite nam se u proslavi ovog prekrasnog razdoblja, šetajte našim ulicama i uživajte u bljesku božićnih svjetala koje su donijele radost i veselje. Neka ovo blagdansko vrijeme bude ispunjeno ljubavlju, srećom i toplinom.

Mjesto gdje ćemo zajedno paliti adventske svijeće i obasjati naše srce toplinom blagdana! Trg Svetog Martina sada je ukrašen s ljubavlju i brižnošću, stvarajući atmosferu mira i iščekivanja.

Pozivamo sve naše sugrađane da se pridruže predivnoj tradiciji, gdje ćemo svake nedjelje paliti svijeću, osvjetljavajući put prema Božiću. Neka svjetlost adventskih svijeća donese mir, ljubav i radost u naše domove.

Sveti Martin na Muri, Trg Svetog Martin 4.12.2023.