Turistička zajednica Općine Sveti Martin na Muri u nedjelju 22.01.2023. poziva na pohod u župni vinograd

12.01.2023.

Veli se da na Vincekovo nije dobro niti lijepo biti sam pri klijeti. Zbog toga Vas, sada već tradicionalno, po 23. put, Turistička zajednica Općine Sveti Martin na Muri u nedjelju 22.01.2023. poziva na pohod u župni vinograd.

Okupljanje je od 13:30, a pohod kreće u 14:00 sati iz centra Svetog Martina na Muri do župnog vinograda gdje će se održati tradicionalni obred uz stihove pučke pjesme „Trsek moj zbudi se“ te kuhano vino, čaj i domaće kobasice s domaćim kruhom.
Posebno naglašavamo da će nam se ove godine pridružiti prijatelji iz susjedne Republike Slovenije, poznati ansambl “Polanski zvoki” koji će sasvim sigurno svojom svirkom poznatih slovenskih polki i valcera razigrati srca okupljenih, a i probuditi trseke. Uz njih pridružit će nam se tradicionalno prijateljska kulturno-umjetnička društva, a moguće je i još pokoje iznenađenje.
Kotizacija za sudionike pohoda iznosi 3,00 €.
Vidimo se u nedjelju 22.01.2023. godine u Svetom Martinu na Muri, destinaciji aktivnog odmora i kvalitetnog življenja.