U Jurovčaku i Toplicama Sveti Martin postavljeno 10 solarnih lampi

[JAVNI POZIV] za dostavu prijava za financiranje programa i projekata namijenjenim zadovoljavanju javnih potreba Općine Sveti Martin na Muri za 2022. godinu
28. siječnja 2022.
Održan sastanak sa predstavnicima udruga na temu Javne potpore koju tradicionalno raspisuje Općina Sveti Martin na Muri
4. veljače 2022.
Prikaži sve novosti

U Jurovčaku i Toplicama Sveti Martin postavljeno 10 solarnih lampi

Općina Sveti Martin na Muri podiže kvalitetu lokalne infrastrukture na principu održivog razvoja proširenjem trase javne rasvjete i postavljanjem novih stupova i led rasvjetnih tijela

U svrhu podizanja kvalitete života mještana i posjetitelja destinacije Sveti Martin na Muri, izvršena je dopuna i modernizacija javne rasvjete, odnosno postavljena je ekološka solarna javna rasvjeta, prihvatljiva kao oblik zelene energije, tj. rasvjeta s uštedom energije. Za naselje Toplice Sveti Martin postavljeno je ukupno 3, a za naselje Jurovčak 7 rasvjetnih tijela.

Modernizacija i dopuna javne rasvjete nastavlja se i u ostalim naseljima kako bi razvoj i standard svih mještana općine Sveti Martin na Muri bio ujednačen i na što višem nivou, a krajnji cilj je svakako sprječavanje iseljavanja i smanjenje negativnog demografskog trenda, ušteda troškova javne rasvjete, smanjenje emisije CO2, istaknuo je načelnik Općine, Martin Srša.

Isplate iz proračuna
Skip to content