U Svetom Martinu na Muri obilježen Dan državnosti

Mještanima Općine Sveti Martin na Muri, svim dragim gostima naše Općine te svima diljem Lijepe Naše čestitam Dan državnosti Republike Hrvatske
29. svibnja 2022.
ŽUPLJANI IZ SVETOG MARTINA NA MURI POSJETILI ŽUPU I OPĆINU KALINOVAC
1. lipnja 2022.
Prikaži sve novosti

U Svetom Martinu na Muri obilježen Dan državnosti

Povodom Dana državnosti župnik Župe sv. Martina biskupa, velečasni Mladen Gorupić , održao je svetu misu zahvalnicu za Domovinu.

Nakon svete mise ispred spomen ploče koja je postavljena u čast našim poginulim braniteljima Domovinskog rata u ime općine cvijeće je položio općinski načelnik Martin Srša te predsjednik općinskog vijeća Ivica Kutnjak.

Članovi Udruge hrvatskih veterana Domovinskog rata Općine Sv. Martin na Muri, vatrogasci DVD-a Sv. Martin na Muri i DVD-a Lapšina, kao i pripadnici MUP-a zapalili su svijeće te minutom šutnje odali počast svim hrvatskim braniteljima koji su položili svoje živote za Domovinu.

Nakon tog svečanog čina župni zbor otpjevao je pjesmu „Bože čuvaj Hrvatsku“.

 

Isplate iz proračuna
Skip to content