Učenici i mentorice sudionici državnih natjecanja na prijemu kod načelnika

NK Osijek na pripremama u Termama Sveti Martin na Muri, dobrodošlicu zaželio načelnik općine Martin Srša
22. lipnja 2021.
Zlatne Svetomartinske mažoretkinje na prijemu kod načelnika Martina Srše
27. lipnja 2021.

Učenici i mentorice sudionici državnih natjecanja na prijemu kod načelnika

Naši vrsni geograf Borna Rihtarec te matematičar Ivan Katalenić sa svojim mentoricama Majom Radek Sklepić, učiteljicom geografije i Silvijom Šoštarić, učiteljicom matematike odazvali su se pozivu načelnika općine gosp. Martina Srše na prijem povodom njihovih plasmana na državna natjecanja i ostvarenih odličnih rezultata.

Načelnik ih je primio u prostorijama općine, čestitao na njihovim rezultatima koji su trud velikog rada i volje te im u ime općine uručio prigodne poklone.

Prijemu se pridružila i ravnateljica škole g. Petra Novinščak te zahvalila načelniku i općini na prepoznavanju važnosti obrazovanja i potrebama školstva u našoj općini.