Udruga umirovljenika Općine Sveti Martin na Muri jučer, 8. ožujka, je u povodu Međunarodnog dana žena priredila veliko druženje

09.03.2023.

Podružnica Udruge umirovljenika Općine Sveti Martin na Muri jučer, 8. ožujka, je u povodu Međunarodnog dana žena priredila veliko druženje za svoje članice, a uz njih su u manjem broju bili i životni partneri.

Proslava u koju su prigodnim riječima i čestitanjima uveli Mirko Krajačić predsjednik udruge, načelnik svetomartinske općine Martin Srša održana je u mjesnom Izletištu Goričanec kamo su došle domaće umirovljenice, ali bilo ih je iz susjedne Slovenije.

Govornici su rekli kako su žene nezaobilazan dio života i povijesti svakog od nas i vrijedne su poštovanja više od bilo čega i koga.

– Budite i dalje dobre, radosne i ponosne žene, jer ako ste vi zadovoljne i sretne, onda smo i svi mi drugi isto takvi – naglasio je načelnik Srša.