UPOZORENJE – na nepropisno parkiranje i prolazak kroz crveno svijetlo

27.05.2024.

Općina Sveti Martin na Muri, temeljem ne poštivanja prometnih znakova i signalizacije, upozorava sve vozače koji prolaze kroz crveno svijetlo na semaforu u Čakovečkoj ulici u Vrhovljanu kod groblja i vozače koji parkiraju svoja vozila na pješačkoj stazi u Glavnoj ulici s desne strane od Brezovca prema centru i time ugrožavaju promet pješaka, a poglavito školske djece, da je o svemu obaviješteno komunalno redarstvo i prometna policija koji će pojačano nadzirati nepropisne prometne radnje te kažnjavati prekršitelje.

Ovim putem apeliramo na poštivanje prometnih propisa kako ne bi došlo do plaćanja visokih kazni ili težih posljedica koje mogu, nažalost, završiti i kobno.

Budimo svjesni posljedica i ponašajmo se savjesno.


Martin Srša, načelnik