Uskršnja čestitka načelnika općine Sveti Martin na Muri

Sveti Martin na Muri – uskršnje prigodne dekoracije
6. travnja 2023.
Biciklima međimurskim putevima – BIMEP 2023.
14. travnja 2023.
Prikaži sve novosti

Uskršnja čestitka načelnika općine Sveti Martin na Muri

Drage sumještanke i dragi sumještani!

Uskrs je blagdan Isusova uskrsnuća , vrijeme u kojem  se rađa nova nada, vrijeme pobjede života nad smrću, vrijeme kada se budi priroda, vrijeme kada se slavi najveći blagdana Kršćana.

Uskrs je i blagdan kada se u središte stavlja dostojanstvo čovjeka i briga za bližnje.

Ovi dani Uskrsa još snažnije potiču da se zalažemo za istinske ljudske vrednote, zajedničke svima. Otvorenost jednih prema drugima i razumijevanje, prilika su za još veće zbližavanje, međusobno prihvaćanje i uvažavanje. Neka nam svima uskrsli Krist bude nadahnuće u ispunjavanju ciljeva i odgovornih zadaća pred nama.

Želim da vam slavlje Uskrsa donese utjehu i radost, neka vam milost Kristova uskrsnuća, u takvim nastojanjima, udijeli snagu i hrabrost, da najveći kršćanski blagdan provedete u ozračju sreće i zadovoljstva, u krugu obitelji i najmilijih.

U ime svih vijećnika ,Turističke zajednice, djelatnika Općine Sveti Martin na Muri i u svoje osobno ime želim vam sretan Uskrs!

 

Vaš načelnik,

Martin Srša

 

 

Isplate iz proračuna
Skip to content