[ VOLONTERSKA MREŽA ] osoba koja će u slučaju potrebe reagirati i pomoći potrebitima

[ MURS EKOM ] upute za korisnike naših usluga
24. ožujka 2020.
UPUTA o načinu izdavanja propusnica na temelju okolnosti iz točke II. Odluke o zabrani napuštanja mjesta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj
25. ožujka 2020.
Prikaži sve novosti

[ VOLONTERSKA MREŽA ] osoba koja će u slučaju potrebe reagirati i pomoći potrebitima

Općina Sveti Martin na Muri temeljem dogovora sa Stožerom Civilne zaštite Općine Sveti Martin na Muri ustrojava volontersku mrežu osoba koja će u slučaju potrebe reagirati i pomoći potrebitima. U cjelokupnu mrežu uključuju se i volonteri župnog Caritasa. Za potrebe lakše komunikacije otvoren je telefonski broj u Općini Sveti Martin na Muri (040 / 868 – 619) na kojem se u uredovno vrijeme mogu dobiti informacije o volonterima te njihovi kontakti. U slučaju poziva pripremite svoje podatke (ime i prezime, adresa, potrebe, kontakt broj telefona) kako bi se uspostavila što lakša komunikacija između Vas i volontera. Volonteri će imati iskaznice Civilne zaštite Općine Sveti Martin na Muri ili župnog Caritasa.

 

Općinski načelnik

Crnčec Dražen

Isplate iz proračuna
Skip to content