Za što kvalitetnije održavanje javnih površina nabavljeni novi profesionalni strojevi

Točno u ponoć podignute rampe na graničnom prelazu Sveti Martin na Muri- Hotiza
1. siječnja 2023.
Turistička zajednica Općine Sveti Martin na Muri u nedjelju 22.01.2023. poziva na pohod u župni vinograd
12. siječnja 2023.

Općina Sveti Martin na Muri ima puno javnih površina koje treba kvalitetno održavati. Svake godine takvih je površina sve više, a bez adekvatne i kvalitetne opreme i strojeva teško bi se obavio posao košnje, obrezivanja, metenja i pranja javnih općinskih površina.

Upravo su iz tog razloga komunalni radnik, Dejan Krajačić i novi općinski grobar-komunalni radnik, Dragutin Bohnec, opremljeni novim profesionalnim strojevima za tu namjenu.

Općina je u svrhu nabavke četiri stroja iz Općinskog proračuna izdvojila gotovo 2.500 eura.