Zlatne Svetomartinske mažoretkinje na prijemu kod načelnika Martina Srše

Učenici i mentorice sudionici državnih natjecanja na prijemu kod načelnika
23. lipnja 2021.
Suzbijanje komaraca – obavijest
1. srpnja 2021.
Prikaži sve novosti

Zlatne Svetomartinske mažoretkinje na prijemu kod načelnika Martina Srše

Za Svetomartinske Mažoretkinje načelnik općine Sveti Martin na Muri g. Martin Srša priredio je prijem te im uputio čestitke i zaželio sreću u budućem radu kao i o narednim natjecanjima koje dolaze, te s ponosom istaknuo kako su Svetomartinske mažoretkinje ponos našeg kraja i općine.

Učenice 6. razreda OŠ Sveti Martin na Muri ujedno i članice Svetomartinskih mažoretkinja ušle su u finale školskog virtualnog showa koji se održao uživo od 10. do 11. lipnja u Poreču. U konkurenciji od 12 plesnih timova Svetomartinske mažoretkinje osvojile su odlično 2. mjesto.

Svetomartinske mažoretkinje su 13. lipnja prisustvovale i na Državnom natjecanju u mažoret plesu u Crikvenici te osvojile 4 zlatne medalje, i pehar za najbolju ekipu na natjecanju.

Posebna zahvala Termama Sveti Martin na sponzorstvu, te predsjednici HKUU Sveti Martin na Muri Petri Oletić na organiziranom dočeku te prigodnim poklonima.


Isplate iz proračuna
Skip to content