ŽUPLJANI IZ SVETOG MARTINA NA MURI POSJETILI ŽUPU I OPĆINU KALINOVAC

U Svetom Martinu na Muri obilježen Dan državnosti
30. svibnja 2022.
Načelnik Martin Srša priredio prijem za mlade vrtićarce iz DV Smješko
2. lipnja 2022.
Prikaži sve novosti

ŽUPLJANI IZ SVETOG MARTINA NA MURI POSJETILI ŽUPU I OPĆINU KALINOVAC

Dana 30. svibnja 2022. crkvu sv. Luke i Općinu Kalinovac posjetio je dugogodišnji kalinovački župnik, preč. Mladen Gorupić koji je sada u službi u Svetom Martinu na Muri. Uz župljane i župne suradnike među gostima je bio i načelnik Općine Sveti Martin na Muri, Martin Srša. Goste je u župnoj crkvi sv. Luke evanđelista dočekao župnik Ivica Gladoić i općinski načelnik Darko Sobota.

Župnik Gladoić upoznao je goste s radom i djelovanjem župe, a načelnik Sobota razmijenio je iskustva s načelnikom iz Svetog Martina na Muri po pitanju poslovanja općine. Gosti su posjetili dovršenu školsko- sportsku dvoranu OŠ I.L. Croata te razgledali centar mjesta.

Druženje je prošlo u ugodnom društvu i razmjeni poklona, a općinski načelnik Darko Sobota primio je poziv općinskog načelnika iz Svetog Martina na Muri da zajedno sa svojim suradnicima posjeti tu međimursku općinu.

 

Isplate iz proračuna
Skip to content