Lijepa vijest za Općinu Sveti Martin na Muri!

Zaklada prof. dr. Marijan Hanžeković raspisuje natječaj za dodjelu godišnje nagrade „Prof. dr. Marijan Hanžeković“
14. siječnja 2022.
[JAVNI POZIV] za dostavu prijava za financiranje programa i projekata namijenjenim zadovoljavanju javnih potreba Općine Sveti Martin na Muri za 2022. godinu
28. siječnja 2022.
Prikaži sve novosti

Lijepa vijest za Općinu Sveti Martin na Muri!

Na zahtjev Općine Sv. Martin na Muri o darovanju nekretnine na kojem se nalazi izgrađeno igralište NK Polet u Sv. Martinu na Muri, Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine, a kojem je na čelu ministar Darko Horvat, donijelo je Odluku o darovanju nekretnine u k.o. Sveti Martin na Muri površine 12.293 m2 Općini Sv. Martin na Muri.

Ovim putem najiskrenije se zahvaljujemo resornom ministru Darku Horvatu i njegovim suradnicima u Ministarstvu na prepoznavanju potreba Općine za zemljištem na kojem će se razvijati sportsko-rekreacijski sadržaji kao i na pruženoj pomoći oko dobivanja istog.

Općinski načelnik: Martin Srša

Isplate iz proračuna
Skip to content